متافیزیک

علوم غریبه و متافیزیک

متافیزیک

علوم غریبه و متافیزیک

آشنایی با علوم غریبه و متافیزیک

طبقه بندی موضوعی
  • ۰
  • ۰


دلیل سحر و جادو و طلسم شدن چیست؟

خیلی از دوستــــان مینویسنــد که علائم سحـــــــر را دارند و بایـد چکــــار کنند. به همین دلیل این پست را گذاشتــم تا نخواهـم تک تک آنهــا را جواب بــــدم.شایدخیلیها علائم سحــــــــر را داشته باشنـــد اما همیشه فقط با یک ابطال سحر  مشکل حل نمیشــــه خیلی ها هم اظهار دارند که از دعانویس ابطال سحر گرفتند.ولی مشکلشان حل نشده.خوب این دوستان کسیکه عمل ابطال سحر را برایشان انجام داده یا بدرستی واصولی انجام نداده و یا اگرهم بدرستی براشون انجام دادن ریشه یابی نکردن که علت اصلـی سحر شدنشان چــــــه بوده تا ابتدا دعایی برای ریشه کن کردنعلت به مسحور داده بشه که دوباره گرفتار سحـر حداقل از اون ناحیه نشه . وبرای علت یابی باید ابتـــدا برای طرف سرکتاب گرفته شود البته منظورم از سرکتاب فقط طالــع پیدا کردن نمیباشد. سرکتاب درست کار هر کسـی نیست.یک استاد وقتی طالع شخص را پیدا میکنــه و شرح طالع را رویت میکنه موکلینش او را راهنمایی میکنند.که ایراد کار کجاست . و جه جیز در طالع ممکنه زیادی باشه و چه چیز کم البته بسته به میزان انرزی و ارتباط در اون لحظه داره . بعضا” دوستانی که تقاضای سرکتاب میکننــد مرتبا” برایم پیام میگذارنــــد.که چی شد پس چرا جواب سرکتاب را نمیدی چرا اینقدر لفت میـــدی که از همینجا خواهش میکنم برای بهتر مشخص شدن مشکلتون اگر هر چقدر زمان برد صبور باشید تا نتیجه بهتری گرفته شود. و خواهشا” اینجا سوال نپرسید سوالاتتون را از طریق تلگرام فقط بپرسید. و لطفا فقط جهت گپ زدن و سرگـــــرم شدن سوال نکنیــــد . در مورد سفارش دعا اونهایی که واقعا دعا نمیخوان بیخودی در مورد سفارش دعا وقت دیگر دوستان را که واقعا” مشکل دارند را نگیرند.

شماره تلگرام 09398502463

  • ۹۵/۱۰/۱۵
  • سید بهروز محمدی

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.